Doporučujeme v Budějcích

Až uspokojíte své kreativní choutky v LaDílně, nechte se inspirovat našimi tipy na další aktivity. Věříme, že i vás nadchnou, pobaví, uspokojí – stejně jako nás.

Kam zajít na něco dobrého?

Cob

Bistro Cobliha

Jasná volba pro výborné jídlo v krásném interiéru nebo na terásce navrch s milou obsluhou, to vše v centru města. Panská 2, ČB. Stolek přes poledne určitě rezervujte! Mrkněte na coblihové stránky nebo facebook.

Kam zajet o kousek dál?

Na kanále

Vodácký areál s restaurací jak se patří je tak akorát daleko na odpolední výlet na kole po cyklostezce podél Vltavy.  České Vrbné 1963. Víc info na facebooku.

Bistro Na Sejpce

Pokud plánujete výlet na Třeboňsko, nesmíte minout malebnou vesničku Dunajovice a místní bistro Na Sejpce, které vás pohladí na duši i v bříšku 🙂 Dunajovice 27. Otvíračka na stránkách.

Co a kde koupit jako suvenýr z Budějc?

Galerie Zlaté rybky

Pro opravdové milovníky keramiky doporučujeme galerii paní Hanzálkové. I kdybyste vážně nic koupit nechtěli, jděte se aspoň pokochat, stojí to za to! Plachého 15, ČB. Nakouknout můžete hned na facebook nebo stránky.

Miori – lněná krása na míru

Trochu netradiční suvenýr, ano. Ale jestli vás něco uchvátí, tak majitelka Mirka a její energie, nadšení a krásné výrobky! Kontaktujte skrz facebook.

Kde se pohodlně ubytovat?

Soukromý apartmán v centru města

Pokud chcete bydlet pohodlně, moderně, v naprostém soukromí, a přitom v samém srdci našeho královského města, rozhodně doporučujeme tento krásný apartmán 🙂